Loading...
Detaylı Bilgi Al
Bizimle İletişime Geçin
KVKK gereği bilgilendirmeyi okudum  

Biz Kimiz?

Logo Kurumsal İş Ortağı olan Netline Bilgi İşlem; 24 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi bakış açısı ile dijital dönüşüm yolculuklarında müşterilerine verimliliği artırıcı, öncü çözümler sunan, teknoloji ve danışmanlık firmasıdır. Netline Bilgi İşlem kuruluşundan itibaren gerçekleştirdiği kapsamlı ve etkin çözümlerle ilk ve tek olma niteliği taşıyan pek çok projeye imza atmış ve bu projelerdeki başarısı ile çeşitli teknoloji ödülleri alarak dijital dönüşüm mecrasında ün kazanmıştır. Değişen yenilikçi teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarını ortak paydada birleştirmeyi hedefleyen Netline Bilgi İşlem, müşterilerine sürdürülebilir ve karlı bir gelecek rotası çizme misyonu ile yoluna devam etmektedir.

Değerlerimiz

Netline Bilgi İşlem, teknolojiyi sadece bir araç olarak görmeyen, aynı zamanda müşteri memnuniyetini merkeze alan bir vizyonla hareket eder. İşte bu yüzden Netline, sadece bugünü değil, yarını da düşünerek adımlarını atar.

Yenilikçilik ve Yaratıcı Olmak

Netline, yenilikçi teknolojileri müşteri ihtiyaçlarıyla buluşturur. Çünkü biliyoruz ki, sadece teknoloji değil, teknolojinin doğru kullanımı iş dünyasını dönüştürür. Netline olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel çözümler sunmak için sürekli araştırma ve geliştirme yaparız.

Sürdürülebilir Başarı ve Geleceğe Yatırım

Netline, sürdürülebilirlik ilkesini benimser. İş yapış şeklimizde çevreye duyarlılık ve toplumsal sorumluluk ön plandadır. Aynı zamanda, müşterilerimize sürdürülebilir bir gelecek sunmak için yatırımlarımızı planlar ve uygularız.

Eşitlik

%55 kadın çalışan oranıyla fırsat eşitliğine ve farklılıklara önem gösteren bir yazılım geliştirici firmayız.

Karlılık ve Değer Üretme

Netline, karlılıkla değeri bir araya getirir. Bu nedenle, müşterilerimize sağladığımız çözümlerle hem onların işlerini büyütür hem de kendi büyümemizi sağlarız. Netline Bilgi İşlem olarak, geleceğe yönelik bir rotada ilerlemeye devam ediyoruz.

Geleceğe Yolculuk

Müşterilerimiz yapmaktan keyif aldığımız işlerde çalışmamızı ve oluşturduğumuz huzur ortamının devamlılığını sağlayan en önemli destekçilerimizdir. Takım ruhumuzu ve huzurlu iş ortamımızı kaybetmemek ve hayallerimizin peşinden giderek kurduğumuz şirket kültürünü koruyabilmek için bizim gibi düşünen ve bizi destekleyen müşterilerimizi memnun etmeyi öncelik vermeyi ana prensiplerimizden biri olarak kabul ediyoruz.

Bilginin paylaştıkça büyüdüğüne ve gerçek anlamını kazandığına inanıyoruz. Edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi firma içinde, ilgi alanlarımızda kendilerini yetiştirme isteği olan genç arkadaşlarımızla paylaşmak işimizin bizi en çok mutlu eden yönlerinden biri. Geleneksel müşteri ilişkileri anlayışının dışına çıkarak tecrübelerimizi ve bilgi birikimimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz ve ihtiyaç duydukları çözümleri onlarla birlikte geliştiriyoruz.

“Ne iş olsa yapmayız"! Yalnızca bildiğimiz ve birikim sahibi olduğumuz konulardaki projelere dahil oluruz. Alan uzmanlığımızın devamlılığı ve sürekli gelişmesi bizim için çok önemlidir.

Zeki Uzunkaya -CEO