SSS

1 - LEM Nedir ? 

LEM

LOGO olarak, belirli bir kalite standartında, teknolojik gelismeler ve yasal mevzuata tam uyumlu, surekli guncel kalan yazılımlar uretmek amacıyla ozel bir gelistirme kadrosunu bunyemizde bulundurmaktayız. Bir yazılım uretmenin, bu yazılımı guncel halde tutmanın ve >bununla ilgili hizmet kalitesini surdurmenin zahmeti ve maliyeti bir hayli yuksektir. Bunun en buyuk sebebi yeniliklerin doğru bir sekilde yorumlanması, cozumlere uyarlanması, kontrol edilmesi ve dokumante edilip sizlere ulastırılmasının buyuk masraf ve is gucune neden oluyor olmasıdır. Bu nedenle yasal değisiklikleri ve yeni gelistirilen ozellikleri iceren versiyonlar kullanıcılarımıza ucretli versiyon değisimleri ile ulasmaktadır. LEM sahibi kullanıcılarımız ise, uyelik sureleri boyunca tum bu değisiklik ve guncellemeleri iceren versiyo değisimi ve ek ozellik paketlerine ucretsiz sahip olmaktadırlar.


LEM'in Kapsamı Nedir?

LEM ile yazılımınız her zaman guncel....

Urun ve hizmet kalitesiyle ve tuketiciye saygısıyla uygulama yazılımı alanında 100 binin uzerinde firma, LOGO cozumleri sayesinde daha verimli calısabilmektedir. Bu verimlilikten yararlanabilmek ve yazılım urununuze ayırdığınız maliyetinizi dusurmek icin size LEM’i sunuyoruz.

LEM, Unity2 ve Tiger2 kullanıcılarına sunulan kurumsal bir uyelik sistemi olup, LEM’e sahip kullanıcılarına her zaman tam guncel bir yazıı lisansı kullanıcı konusunda avantajlar sağlamayı ve ekonomik cozumler sunmayı hedeflemektedir.

LEM’in Kapsamı (sozlesme suresi boyunca);

  • Yeni gelistirilen ozellikleri iceren ve ucretli olarak satısa sunulan ek ozellik paketlerinden ucretsiz yararlanma hakkı
  • Yasal değisikliklerden ucretsiz yararlanma hakkı
  • Donem donem LEM’in sunacağı urun ve hizmetlerden ucretsiz yararlanabilme.


LEM’e üye olmak neler kazandırır?

**Sahip olduğunuz tüm modüllerin ücretli sürüm değişikliklerini ücretsiz alma hakkı

**Tüm kanuni değişiklikleri içeren sürümler

LEM ile LOGO kullanıcıları bütün ek özelliklerden, değişiklik paketlerinden ve güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanıyor...

**LEM üyeliği 1 yıllık dönemi kapsamaktadır.

**LEM sahip olduğunuz tüm modüllerini içerecek şekilde yapılan bir anlaşmadır.

**LEM anlaşmasını dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

**LEM, yasal mevzuat değişikliklerini içeren sürümler de dahil olmak üzere çıkarılacak tüm yeni sürümleri size ücretsiz sağlıyor.

**İleride ihtiyaç duyacağınız yeni sürümler size LEM paketi içinde çok daha cazip koşullarda sunuluyor.


​LEM Avantajı ile;

GO Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise, LOGO İnsan Kaynakları ve Bordro Plus kullanıcıları son 1 yıl

içerisinde ürünlere eklenen bütün ek özelliklere ve TTK Modülü’ne ücretsiz sahip oldular.

**LEM sahibi olmayan kullanıcılarımız sadece hata giderimi (bug fix) sürümlerinden yararlanabilir.

**LEM’i olmayan kullanıcılar versiyon güncellemelerindeki ek özelliklere sahip olamayacağı gibi TTK

Modülü, IK Değişiklik Paketleri ve bunlara eklenecek yeni fonksiyonlar için de ek ücret ödemeleri gerekiyor.

2- Neden bakım anlaşması yapılmalı ?

Bakım Anlaşması Yaptırmanın Sağladığı  Avantajlar

Sözleşmeli müşterilerimizin sistemde oluşacak sorunları en hızlı zamanda çözümlenmesi ; iş ve zaman kaybını azaltmakta hemde telafisi zor olan maddi kayıpları engellemektedir. Bu süreçleri profosyonel bir ekip ile çözümlemek firmalar için  kazanç olacaktır.Sorun çözümlerinde Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı  ve Yerinde Servis hizmet yöntemleri tercih edilir ve müşteri sorunları en kısa sürede  giderilmeye çalışılır.Verilerinin yedekleri her zaman alınır. Güncel Mevzuat ve Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ürün değişikliği yada geçişlerde ayrı ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır.