Logo Mind Insight, kolay kullanımı ve görsel ögeleri ile kullanıcılara raporlama ve analiz olanağı sunar. Etkin ve kolay tasarımı ile dağınık verileri grafik, harita ve tablo gibi çeşitli şekillerde görüntülenmesini sağlamaktadır.

 

Dashboard Özelliği

Kullanıcı dostu dashboard’lar ile işletmenizin hızlı bir şekilde veri analizi yapmasını sağlar.

 

Sürükle-Bırak Özelliği ile İşlem Kolaylığı

Logo Mind Insight veri indexleme motoru ve akıllı görsellerin kombinasyonu ile veri boyutları arasındaki tüm ilişkileri analiz etmektedir. Geleneksel yaklaşımlarda ve klasik sorgu bazlı veri modellerinde gizli kalmış noktaları keşfetmenizi sağlar.

 

Çoklu Veri Kaynaklarına Hızlı Erişim

Logo Mind Insight çoklu veri kaynaklarına performanstan ödün vermeksizin geniş kapsamlı bakış açısı kazandırmaktadır.

 

İstenilen Cihazdan ve Yerden Erişim İmkanı

Herhangi bir ek geliştirme yapmadan istenilen cihaza adapte olurken; masaüstü bilgisayardan başlanılan analizlere tabletlerden ve akıllı telefonlardan devam etme olanağı sağlar.

 

Storytelling Özelliği

Storytelling özelliği ile analiz sonuçlarını görsel bileşenlerle paylaşabilir, takım arkadaşlarınızla iletişiminizi ve iş birliğinizi geliştirebilirsiniz.

 

İnteraktif Raporlama

İnteraktif raporlama sayesinde, farklı birimlerden çalışanlar aynı anda aynı rapor üzerinde çalışabiliyor olmanız sayesinde işletmenizin hızlı bir şekilde rapor üretmesini sağlar.

 

Veri Entegrasyonu

Kolay veri entegrasyonu sayesinde, işletmenizin her biriminden gelen farklı veriyi bir çatı altında analiz edebilmenizi sağlar.