Türkiye’nin en yaygın kullanılan iş uygulamalarında imzası olan Logo Yazılım, sahip olduğu bilgi birikimi ve teknolojisiyle geliştirdiği bütçe yönetim çözümü Logo Mind Budget’i kullanıma sunuyor.

Farklı sektörlerde yer alan işletmelerin yol haritalarını belirleyerek, kurumsal performanslarını artırmalarını hedefleyen Logo Mind Budget, güçlü kontrol mekanizmaları ve hataya yer bırakmayan veri giriş özellikleri ile kullanıcılara esnek ve güvenli bir çalışma platformu sunuyor. Farklı şirket yapıları ve iş yapış biçimleri göz önünde bulundurularak tasarlanan Logo’nun yeni bütçe çözümü,işletme içindeki kaynakların doğru saptanması ve kullanımın belirlenmesinde etkin bir rol oynayarak kullanıcılara zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Excel hücre ve sayfa yapısı baz alınarak geliştirilen, bu sayede çalışanlara hızlı veri giriş olanağı sağlayan Logo Mind Budget, yenilikçi, ölçeklenebilir, ortak çalışmaya açık ve bilgi işlemden bağımsız yapısıyla farklı bir dünya sunuyor. Ürün içinde yer alan detaylı yetkilendirme özelliği kullanıcılara bütçe, alt bütçe, bütçe kalemleri ve şirket bazlı yetkilendirme imkânı sağlıyor. Ayrıca bağlı olduğu Logo Mind İş Zekası Çözümü sayesinde oluşturulan bütçe mimarisi içindeki tüm bilgiler, istenilen biçimde raporlanıyor, anlık olarak görüntüleniyor, sıralama, filtreleme, koşullu biçimlendirme, kolon taşıma/gizleme ve biçim değişiklikleri yapılıyor. Tekrar kullanım için kaydedilebiliyor.