Tiger HR ile tüm insan kaynakları süreçleriniz kontrol altında olup aynı zamanda güçlü entegrasyon seçenekleri ile İK süreçleriniz hız kazanırken ; bununla birlikte verimliliğiniz ve üretkenliğiniz de artıyor. Her ölçekteki firmanın iş ihtiyacına yanıt verebilen Tiger HR, değişen gereksinimlere ve yasal değişikliklere göre sürekli geliştiriliyor ve yenileniyor.

İK profesyonellerinin sıklıkla karşılaştıkları sorun,süreçlerin uygulanmasının ve yönetilmesinin çok fazla zaman almasıdır. Bu ürün insan kaynakları departmanının ihtiyaç duyacağı temel fonksiyonlara çözüm sunarak zaman tasarrufu sağlıyor, maliyetleri düşürüyor; bununla beraber verimliliği ve üretkenliği artırıyor. Tiger HR ile artık tüm süreçler online platforma taşınıyor. Böylelikle, internet/ intranet üzerinden yüksek performansla kullanabileceğiniz interaktif uygulamaları, hızlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile işinizi eş zamanlı olarak sisteme girerek zamanınızı daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. Çalışanlarınızın taleplerini daha fazla dinleyerek, çözüm geliştirecek zamanı elde etmiş olursunuz. Hızlı ve kullanıcı dostu olduğu kadar modüler yapısıyla bütçenize de dost olan Tiger HR ile sadece organizasyon yapınız için gerekli olan modülleri kullanabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Tüm modüller entegre bir yapıda olduğu için dilediğiniz zaman istediğiniz modülü alıp hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Popüler iş başvuru siteleriyle entegrasyon imkanı sunan Tiger HR ile, adayların en güncel profillerine kolayca erişebiliyor.  Bunun yanında görüşme esnasında online not girişi sayesinde görüşme notlarını da hızlı bir şekilde sisteme işleyebilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı Çalışan Portalı ve İşe Alım Portalı ile adaylarınız ve mevcut çalışanlarınız ile iletişimi artırarak tüm süreçlerinizi daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.