mp-include/uploads/logowings

 

TIGER Serisi Kanatlanıyor!

Kullanıcı deneyimini ürün geliştirme felsefesinin temeline oturtan LOGO, 3 serisi ERP çözümleri ile işinizi kanatlarınızın altına almanızı sağlıyor.

Web dünyası 7’ den 70 ‘ e herkesi bu kadar sarmalamışken, internetin olduğu her yerden birçok işlemimizi halledebiliyorken, her an her yerde işimize de ulaşabilsek güzel olmaz mıydı?

Kasım ayında lansmanı yapılacak olan Logo Wings ürünü ERP çözümlerine yepyeni bir soluk getiriyor.

Wings sayesinde Logo 3 serisi ürünler ile artık zaman ve mekan sınırı olmadan, ihtiyacınız olan her an tedarikçileriniz, iş ortaklarınız ve müşterilerinizle kesintisiz iletişime sahip olabileceksiniz.

Logo serisin ürünlerin web ortamında kullanmamızı sağlayan Logo Wings ürünü sahip olduğu Html 5 altyapısı sayesinde istemci tarafında, işletim sisteminden bağımsız olarak her türlü internet tarayıcısı ile kullanılabilecektir.

Logo Wings; App in app teknolojisi ile kullanıcıya, uygulama arayüzünü kişiselleştirme imkanı sunuyor.

Mobil uyumlu arayüzü sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak kullanabileceğiniz Logo Tiger Wings, işinizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilmenizi ve anlık takip edebilmenizi sağlar.

 

TIGER WINGS FİYATI

ERP çözümlerini web ortamında kullanmamızı sağlayarak bir ilke imza atan LogoWings; ödeme koşulları konusunda da ezber bozuyor.Yıllık ücretlerden bağımsız, kullandıkça öde modeli ile lisanslanan LogoWings; yıllık, kullanıcı bazlı fiyatlama ile esneklik sağlıyor.

LEM bedeli ödemeden sadece başlangıçta aktivasyon bedeli ödeyerek sahip olabileceğiniz LogoWings ürünü ile daima mevzuata uygun güncel sürümler ile çalışabileceksiniz.

3 serisi ürünlerden LogoWings ürününe geçişler aktivasyon bedelinde belirli indirim oranları ile gerçekleştirilebilecektir.

 

Detaylı bilgi için lütfen arayınız.