Tiger 3, ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor. Tiger 3 zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde; satış, dağıtım, hizmet alanlarında faaliyet gösteren işletmelere çözüm sunmaktadır.

 

Eklenen özellikler arasında yer alan masaüstü tasarımı, kullanıcılar erişim sağlarken kaybolmadan en sık kullandıkları işlemlere kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlıyor. Kullanıcı rollerine göre gelen ön değer masaüstlerinin yanı sıra, kullanıcılar kendileri için yeni masaüstü ekleyip, fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilip kişiselleştirebiliyor. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar zaman ve mekan bağımsız olarak istedikleri bilgilere anında ulaşıyor.

Muhasebe yönetimi, finans yönetimi, dış ticaret, satınalma yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, malzeme yönetimi, satış dağıtım yönetimi, hızlı üretim tüm iş süreçleri ile ilgili en doğru çözümleri sunar.

 

Tiger 3,

  • İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekleyen,
  • İşletme ile tam uyum sağlayan,
  • İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getiren,
  • Büyüme sürecini tam olarak destekleyen,bir ERP sistemidir.