• Tiger 3 için Dikey Çözümler
  • Retail T-Pos

   Dokunmatik ekranda veya normal bir PC üzerinden çok basit ve hızlı satış yapılabilmesini sağlayan Retail T-Pos ile barkodlu veya barkodsuz ürünlerin satışı kolaylıkla yapılabilmektedir. Özellikle giyim, beyaz eşya ve taksitli satış alanlarında faaliyet gösteren işletmelerin kullanabileceği yapıda tasarlanmış olan Retail T-Pos, yapılan satışları anlık olarak Logo ürünü ile çalıştığınız sisteme satış faturası olarak atabilmektedir.

    

             

  • Mobil Satış

   Mobil Satış ile satış ekibinizi belirlediğiniz stratejilerle kolaylıkla yönetebilirsiniz. Logo yazılımlarında belirlediğiniz fiyat, ödeme politikaları, stokta olan ürünün satış kuralları benzer pek çok kuralı merkezi olarak belirler ve müşteri yanında uygulanmasını sağlarsınız.

   Mobil Satış ile müşteri yanında siparişlerinizi girebilir, faturalarınızı kesebilir, tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Sahada yapılan tüm işlemleri ise Logo GO 3, Tiger 3 ve Tiger Enterprise yazılımlarından izleyebilirsiniz.

   Barkod okuyuculu el terminaliyle barkod okutarak sipariş ve fatura işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Barkod okutmak için android tablet ve cep telefonunu da desteklemektedir.

   Satış ekibini ister anlık isterseniz yapılan işlem bazında harita üzerinden izleyebilirsiniz. Müşterilerinizin koordinatlarını harita üzerinde belirleyip , müşteriyle ilgili yapılan işlemin nerede yapıldığını gözlemleyebilirsiniz. Mobil Satış ‘da sesle müşteri arama, malzeme arama ve not alma işlemlerini de yapabilirsiniz. 

    

             

  • E-Flow

   Netoloji E-Flow, orta ve büyük ölçekli şirketler için tasarlanmış kurumsal bir iş akış yönetim sistemidir. E-Flow ile bir şirketin süreçlerini yönetenler, bilgisayar kodları yazmayı bilmeden ve özel yazılım geliştirmeye gerek kalmadan, kolaylıkla tüm kuruluşu kapsayan bir çözüm tasarlayabilir ve uygulayabilirler. E-Flow'un sezgisel ve grafiksel süreç tasarım aracı vasıtasıyla iş süreçlerini bir kaç hafta yerine sadece bir kaç saat içinde otomatikleştirebilir. Tüm arka plan veri tabanı, yük dengelenmesi, çoklu kullanım ve güvenlik detayları halihazırda düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Web tabanlı olarak geliştirilen E-Flow sayesinde internet olan her yerde ofis ortamında çalışabilirsiniz.

    

             

  • ExcelTrans

   Tiger Enterprise, Tiger 3 ve GO 3 ile doğrudan veri aktarımı sağlayan ExcelTrans, zamandan ve iş yükünden tasarrufu hedefliyor. Detaylı Excel uzmanlığı gerektirmeden Logo içerisine aktarılacak alanlar, Excel şablonu içerisinde seçilir ve transfer edilir. İş hayatında neredeyse her işletmenin ihtiyacı haline gelen, verilerin Excel’den aktarılması konusu, ExcelTrans ile kesin çözüme kavuşuyor.

    

             

  • Notifier

   NotifyEngine, LOGO ürünleri ve CRMBusiness V2 veritabanları ile uyumlu çalışabilen ve kuralları tanımlanabilen bir bildirim yönetim sistemidir.E-posta, SMS ve iOS/Android işletim sistemlerinde çalışabilen mobil yazılıma Psuh Notification (APN/GCM) gönderebilir. Gönderim ayarlarınızı LOGO yazılımlarının veritabanı üzerinden çalışacak şekilde yaparak, cari hesap durumlarından risk kriteri detayına, girilen siparşlerden yapılan tahsilatlara, anlık malzeme stoklarınızdan kesilen faturaların belgelerine kadar aklınıza gelebilecek tüm içeriği yine e-posta, SMS veya push notification olarak alabilirsiniz.

    

             

  • Akaryakıt Yönetimi

   Akaryakıt Yönetimi; LOGO yazılımlarıyla olan entegrasyonu sayesinde istasyona ait tüm Market ve Akaryakıt işlemlerinin tek programla müşteriye sunulduğu ve raporlanabildiği bir çözümdür. Verilerin anlık olarak sisteme yansıtılması ve yorumlanması sağlanmaktadır ve LPG pompalarında gerçekleşen tüm satışların sisteme online girilmesiyle satışlar anlık izlenebilmektedir.

  • Banka Ekstre Aktarımı

   Banka Ekstre Aktarımı; bankalardan alınan excel formatında ekstrelerin Logo’ya aktarımlarını sağlayan bir uygulamadır. Banka ekstrelerinin çok az manuel işlem ile hatasız olarak Logo’ya aktarılması sağlanmaktadır.

    

             

  • Satış Sonrası Servis

   Satış Sonrası Servis; satış sonrası teknik destek süreçlerinin etkili bir şekilde yönetilmesini sağlayan bir uygulamadır. Müşteri servis hizmet taleplerinin sağlıklı takibini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasını ve hizmet süreçlerinin iyileştirilmesini kolaylaştırır. Logo'ya tam entegre çalıştığından, siparişleri otomatik oluşturur ve bu sayede mükerrer veri girişini azaltır.

    

             

  • Cep Asistan

   Cep Asistan mobil iletişim mağazacılık sektörü için geliştirilmiş özel bir üründür. LOGO ürünleri ile anlık ve tam entegrasyonu sayesinde kullanıcılarına tam çözüm sunmaktadır. Sektörün mağazacılık ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, merkezi yönetim ile mağazaların tüm işlemlerinin LOGO altyapısında toplanmasını sağlayarak sistemin güvenli ve hızlı bir şekilde yapılandırılmasını mümkün kılar. 

   Cep Asistan mağazalardaki imei numaraları cihazların, seri numaraları hat ve kontörlerin, barkodlu aksesuar ve diğer ürünlerin satışını, iadesini, mağazalar arası transferlerini, sayım işlemleri, kasa nakit tahsilat ve ödeme işlemlerini, kredi kartı satış ve iade işlemlerini, temlikli ürün tanımlama ve temlik koşulları ile ürün satışının yapılmasını ve distribütör sanal pos tahsilat kayıtlarının izlenmesini sağlar.

    

             

  • e-Tahsilat

   Netahsilat Online Tahsilat Sistemleri, işletmelerin internet ortamında kredi kartlarından tahsilat yapabilmelerini sağlayan ve Logo ürünleri ile entegre çalışan e-tahsilat sistemleridir. Kobi ve kurumsal olmak üzere iki ayrı seri olarak üretilen Netahsilat programları farklı ölçeklerdeki işletmelerin ihtiyaçlarına göre modellenebilmekte ve ihtiyaç duyulan Logo entegrasyonu işletmenin farklı iş süreçlerine göre kurgulanabilmektedir.

    

             

  • DocPlace

   Basit kullanımı ve yüksek performansı sayesinde LOGO ürünlerine zengin döküman yönetimi özellikleri kazandıran Kets DocPlace ile işletmenizin kritik dökümanlarını en yeni çözüm ve en uygun maliyetlerle düzenleme ve depolama imkanına sahip olabilirsiniz.

    

                         

    

  • Pusula Bütçe

   Logo ürünleri ile doğrudan entegre biçimde çalışabilen Pusula Dinamik Bütçeleme Aracı, üretim-satış-tedarik zincirinin her aşamasında atacağınız adımları “gerçek doğru” larla güvenilir kılıyor. Geleceği, bugünün ve yarının değişen dinamikleri çerçevesinde planlayabilmeniz için, ihtiyaç duyduğunuz tutarlı öngörülere ve isabetli kararlara gidecek yol haritasını çizmenize yardımcı oluyor.

    

             

  • Collector

   Collector, Logo ürünleri data’sını oluşturan kart ve fişlerin; aynı network içerisinde yer alan kaynak server, database ve firmadan, hedef server, database ve firmaya manuel veya otomatik aktarımını sağlamak amacıyla geliştirilmiş özel bir üründür. Farklı firmalara veri gönderimini, grup şirketleri arasında veri aktarımlarını, tanımlı firmalar arasında çapraz fiş ve belge gönderimlerini sağlamaktadır.

   Merkezi yönetim ile manuel ve otomatik aktarım parametreleri tanımlanabilir. Birden fazla şablon tanımlanarak, farklı parametrelere göre farklı aktarım seçenekleri sağlanabilir. GO 3, Tiger 3 ve Tiger Enterprise ürünleri ile entegre çalışabilmektedir.

    

             

  • e-Ticaret

   E-Ticaret; e-ticaret alt yapısının ve web sayfasının ihtiyacı olan tüm gereksinimleri bütünleşik olarak sunan bir uygulamadır. Logo ile sağladığı entegrasyon ile Logo çözümlerini kullanan işletmelerin e-ticaret sitelerini kolayca açabilmelerini sağlarken tahsilatlarını online olarak gerçekleştirebilmelerini olanaklı kılmaktadır.

  • DEYS

   DEYS; küçük ve orta ölçekli firmaların depo yönetimi konusunda yaşadıkları güncel sorunlara çözüm olması için geliştirilmiş ve el terminalleri ile desteklenen seri ve ean barkodlar ile çalışabilen tam entegre bir depo yönetim otomasyonudur. Parametrik yapısı sayesinde farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. DEYS'in temel çalışma prensibi, el terminallerine verilen emirler ve bu emirlerin tamamlanmasına dayanmaktadır.

  • NEON

   NEON; depolardaki tüm mal hareketlerinin kontrol altında tutulmasını sağlayan bir depo otomasyonu ve tedarik zinciri çözümüdür.  Şirketlerin tedarik zincirindeki tüm mal hareketlerinin otomotize edilmesini sağlar. Şirketlerde insana bağlı hareketlerdeki hataların en aza indirgenmesine yardımcı olur. Logo ürünleri için üretilen Neon ile tüm işlem ve bilgilere anlık erişim sağlanmaktadır.

  • Prodix

   Prodix; üretim verilerini, üretim iş istasyonlarından toplayarak gerçek zamanlı üretimin izlenmesini olanaklı kılan bir uygulamadır. Bilgisayar, dokunmatik ekran ve tablet kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Üretim istasyonlarında durma sürelerinin ve sebeplerinin kolaylıkla kayıt edilebildiği Prodix, Logo'nun Tiger 3 ve Tiger Enterprise ürünleriyle tam entegre olarak çalışabilmektedir.

 • Go 3 için Dikey Çözümler
  • Retail T-Pos

   Dokunmatik ekranda veya normal bir PC üzerinden çok basit ve hızlı satış yapılabilmesini sağlayan Retail T-Pos ile barkodlu veya barkodsuz ürünlerin satışı kolaylıkla yapılabilmektedir. Özellikle giyim, beyaz eşya ve taksitli satış alanlarında faaliyet gösteren işletmelerin kullanabileceği yapıda tasarlanmış olan Retail T-Pos, yapılan satışları anlık olarak Logo ürünü ile çalıştığınız sisteme satış faturası olarak atabilmektedir.

    

             

  • Cep Asistan

   Cep Asistan mobil iletişim mağazacılık sektörü için geliştirilmiş özel bir üründür. LOGO ürünleri ile anlık ve tam entegrasyonu sayesinde kullanıcılarına tam çözüm sunmaktadır. Sektörün mağazacılık ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, merkezi yönetim ile mağazaların tüm işlemlerinin LOGO altyapısında toplanmasını sağlayarak sistemin güvenli ve hızlı bir şekilde yapılandırılmasını mümkün kılar. 

   Cep Asistan mağazalardaki imei numaraları cihazların, seri numaraları hat ve kontörlerin, barkodlu aksesuar ve diğer ürünlerin satışını, iadesini, mağazalar arası transferlerini, sayım işlemleri, kasa nakit tahsilat ve ödeme işlemlerini, kredi kartı satış ve iade işlemlerini, temlikli ürün tanımlama ve temlik koşulları ile ürün satışının yapılmasını ve distribütör sanal pos tahsilat kayıtlarının izlenmesini sağlar.

    

             

  • Pusula Bütçe

   Logo ürünleri ile doğrudan entegre biçimde çalışabilen Pusula Dinamik Bütçeleme Aracı, üretim-satış-tedarik zincirinin her aşamasında atacağınız adımları “gerçek doğru” larla güvenilir kılıyor. Geleceği, bugünün ve yarının değişen dinamikleri çerçevesinde planlayabilmeniz için, ihtiyaç duyduğunuz tutarlı öngörülere ve isabetli kararlara gidecek yol haritasını çizmenize yardımcı oluyor.

    

             

  • ExcelTrans

   Tiger Enterprise, Tiger 3 ve GO 3 ile doğrudan veri aktarımı sağlayan ExcelTrans, zamandan ve iş yükünden tasarrufu hedefliyor. Detaylı Excel uzmanlığı gerektirmeden Logo içerisine aktarılacak alanlar, Excel şablonu içerisinde seçilir ve transfer edilir. İş hayatında neredeyse her işletmenin ihtiyacı haline gelen, verilerin Excel’den aktarılması konusu, ExcelTrans ile kesin çözüme kavuşuyor.

    

             

  • Mobil Satış

   Mobil Satış ile satış ekibinizi belirlediğiniz stratejilerle kolaylıkla yönetebilirsiniz. Logo yazılımlarında belirlediğiniz fiyat, ödeme politikaları, stokta olan ürünün satış kuralları benzer pek çok kuralı merkezi olarak belirler ve müşteri yanında uygulanmasını sağlarsınız.

   Mobil Satış ile müşteri yanında siparişlerinizi girebilir, faturalarınızı kesebilir, tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Sahada yapılan tüm işlemleri ise Logo GO 3, Tiger 3 ve Tiger Enterprise yazılımlarından izleyebilirsiniz.

   Barkod okuyuculu el terminaliyle barkod okutarak sipariş ve fatura işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Barkod okutmak için android tablet ve cep telefonunu da desteklemektedir.

   Satış ekibini ister anlık isterseniz yapılan işlem bazında harita üzerinden izleyebilirsiniz. Müşterilerinizin koordinatlarını harita üzerinde belirleyip , müşteriyle ilgili yapılan işlemin nerede yapıldığını gözlemleyebilirsiniz. Mobil Satış ‘da sesle müşteri arama, malzeme arama ve not alma işlemlerini de yapabilirsiniz. 

    

             

  • e-Ticaret

   E-Ticaret; e-ticaret alt yapısının ve web sayfasının ihtiyacı olan tüm gereksinimleri bütünleşik olarak sunan bir uygulamadır. Logo ile sağladığı entegrasyon ile Logo çözümlerini kullanan işletmelerin e-ticaret sitelerini kolayca açabilmelerini sağlarken tahsilatlarını online olarak gerçekleştirebilmelerini olanaklı kılmaktadır.

  • DEYS

   DEYS; küçük ve orta ölçekli firmaların depo yönetimi konusunda yaşadıkları güncel sorunlara çözüm olması için geliştirilmiş ve el terminalleri ile desteklenen seri ve ean barkodlar ile çalışabilen tam entegre bir depo yönetim otomasyonudur. Parametrik yapısı sayesinde farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. DEYS'in temel çalışma prensibi, el terminallerine verilen emirler ve bu emirlerin tamamlanmasına dayanmaktadır.

  • Banka Ekstre Aktarımı

   Banka Ekstre Aktarımı; bankalardan alınan excel formatında ekstrelerin Logo’ya aktarımlarını sağlayan bir uygulamadır. Banka ekstrelerinin çok az manuel işlem ile hatasız olarak Logo’ya aktarılması sağlanmaktadır.

    

             

  • e-Tahsilat

   Netahsilat Online Tahsilat Sistemleri, işletmelerin internet ortamında kredi kartlarından tahsilat yapabilmelerini sağlayan ve Logo ürünleri ile entegre çalışan e-tahsilat sistemleridir. Kobi ve kurumsal olmak üzere iki ayrı seri olarak üretilen Netahsilat programları farklı ölçeklerdeki işletmelerin ihtiyaçlarına göre modellenebilmekte ve ihtiyaç duyulan Logo entegrasyonu işletmenin farklı iş süreçlerine göre kurgulanabilmektedir.

    

             

  • DocPlace

   Basit kullanımı ve yüksek performansı sayesinde LOGO ürünlerine zengin döküman yönetimi özellikleri kazandıran Kets DocPlace ile işletmenizin kritik dökümanlarını en yeni çözüm ve en uygun maliyetlerle düzenleme ve depolama imkanına sahip olabilirsiniz.

    

             

    

  • Collector

   Collector, Logo ürünleri data’sını oluşturan kart ve fişlerin; aynı network içerisinde yer alan kaynak server, database ve firmadan, hedef server, database ve firmaya manuel veya otomatik aktarımını sağlamak amacıyla geliştirilmiş özel bir üründür. Farklı firmalara veri gönderimini, grup şirketleri arasında veri aktarımlarını, tanımlı firmalar arasında çapraz fiş ve belge gönderimlerini sağlamaktadır.

   Merkezi yönetim ile manuel ve otomatik aktarım parametreleri tanımlanabilir. Birden fazla şablon tanımlanarak, farklı parametrelere göre farklı aktarım seçenekleri sağlanabilir. GO 3, Tiger 3 ve Tiger Enterprise ürünleri ile entegre çalışabilmektedir.

    

             

  • Notifier

   NotifyEngine, LOGO ürünleri ve CRMBusiness V2 veritabanları ile uyumlu çalışabilen ve kuralları tanımlanabilen bir bildirim yönetim sistemidir.E-posta, SMS ve iOS/Android işletim sistemlerinde çalışabilen mobil yazılıma Psuh Notification (APN/GCM) gönderebilir. Gönderim ayarlarınızı LOGO yazılımlarının veritabanı üzerinden çalışacak şekilde yaparak, cari hesap durumlarından risk kriteri detayına, girilen siparşlerden yapılan tahsilatlara, anlık malzeme stoklarınızdan kesilen faturaların belgelerine kadar aklınıza gelebilecek tüm içeriği yine e-posta, SMS veya push notification olarak alabilirsiniz.

    

             

  • Akaryakıt Yönetimi

   Akaryakıt Yönetimi; LOGO yazılımlarıyla olan entegrasyonu sayesinde istasyona ait tüm Market ve Akaryakıt işlemlerinin tek programla müşteriye sunulduğu ve raporlanabildiği bir çözümdür. Verilerin anlık olarak sisteme yansıtılması ve yorumlanması sağlanmaktadır ve LPG pompalarında gerçekleşen tüm satışların sisteme online girilmesiyle satışlar anlık izlenebilmektedir.

  • NEON

   NEON; depolardaki tüm mal hareketlerinin kontrol altında tutulmasını sağlayan bir depo otomasyonu ve tedarik zinciri çözümüdür.  Şirketlerin tedarik zincirindeki tüm mal hareketlerinin otomotize edilmesini sağlar. Şirketlerde insana bağlı hareketlerdeki hataların en aza indirgenmesine yardımcı olur. Logo ürünleri için üretilen Neon ile tüm işlem ve bilgilere anlık erişim sağlanmaktadır.

  • Satış Sonrası Servis

   Satış Sonrası Servis; satış sonrası teknik destek süreçlerinin etkili bir şekilde yönetilmesini sağlayan bir uygulamadır. Müşteri servis hizmet taleplerinin sağlıklı takibini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasını ve hizmet süreçlerinin iyileştirilmesini kolaylaştırır. Logo'ya tam entegre çalıştığından, siparişleri otomatik oluşturur ve bu sayede mükerrer veri girişini azaltır.

    

             

 • Tiger 3 Enterprise için Dikey Çözümler
  • Retail T-Pos

   Dokunmatik ekranda veya normal bir PC üzerinden çok basit ve hızlı satış yapılabilmesini sağlayan Retail T-Pos ile barkodlu veya barkodsuz ürünlerin satışı kolaylıkla yapılabilmektedir. Özellikle giyim, beyaz eşya ve taksitli satış alanlarında faaliyet gösteren işletmelerin kullanabileceği yapıda tasarlanmış olan Retail T-Pos, yapılan satışları anlık olarak Logo ürünü ile çalıştığınız sisteme satış faturası olarak atabilmektedir.

    

             

  • Mobil Satış

   Mobil Satış ile satış ekibinizi belirlediğiniz stratejilerle kolaylıkla yönetebilirsiniz. Logo yazılımlarında belirlediğiniz fiyat, ödeme politikaları, stokta olan ürünün satış kuralları benzer pek çok kuralı merkezi olarak belirler ve müşteri yanında uygulanmasını sağlarsınız.

   Mobil Satış ile müşteri yanında siparişlerinizi girebilir, faturalarınızı kesebilir, tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Sahada yapılan tüm işlemleri ise Logo GO 3, Tiger 3 ve Tiger Enterprise yazılımlarından izleyebilirsiniz.

   Barkod okuyuculu el terminaliyle barkod okutarak sipariş ve fatura işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Barkod okutmak için android tablet ve cep telefonunu da desteklemektedir.

   Satış ekibini ister anlık isterseniz yapılan işlem bazında harita üzerinden izleyebilirsiniz. Müşterilerinizin koordinatlarını harita üzerinde belirleyip , müşteriyle ilgili yapılan işlemin nerede yapıldığını gözlemleyebilirsiniz. Mobil Satış ‘da sesle müşteri arama, malzeme arama ve not alma işlemlerini de yapabilirsiniz. 

    

             

  • E-Flow

   Netoloji E-Flow, orta ve büyük ölçekli şirketler için tasarlanmış kurumsal bir iş akış yönetim sistemidir. E-Flow ile bir şirketin süreçlerini yönetenler, bilgisayar kodları yazmayı bilmeden ve özel yazılım geliştirmeye gerek kalmadan, kolaylıkla tüm kuruluşu kapsayan bir çözüm tasarlayabilir ve uygulayabilirler. E-Flow'un sezgisel ve grafiksel süreç tasarım aracı vasıtasıyla iş süreçlerini bir kaç hafta yerine sadece bir kaç saat içinde otomatikleştirebilir. Tüm arka plan veri tabanı, yük dengelenmesi, çoklu kullanım ve güvenlik detayları halihazırda düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Web tabanlı olarak geliştirilen E-Flow sayesinde internet olan her yerde ofis ortamında çalışabilirsiniz.

    

             

  • ExcelTrans

   Tiger Enterprise, Tiger 3 ve GO 3 ile doğrudan veri aktarımı sağlayan ExcelTrans, zamandan ve iş yükünden tasarrufu hedefliyor. Detaylı Excel uzmanlığı gerektirmeden Logo içerisine aktarılacak alanlar, Excel şablonu içerisinde seçilir ve transfer edilir. İş hayatında neredeyse her işletmenin ihtiyacı haline gelen, verilerin Excel’den aktarılması konusu, ExcelTrans ile kesin çözüme kavuşuyor.

    

             

  • Notifier

   NotifyEngine, LOGO ürünleri ve CRMBusiness V2 veritabanları ile uyumlu çalışabilen ve kuralları tanımlanabilen bir bildirim yönetim sistemidir.E-posta, SMS ve iOS/Android işletim sistemlerinde çalışabilen mobil yazılıma Psuh Notification (APN/GCM) gönderebilir. Gönderim ayarlarınızı LOGO yazılımlarının veritabanı üzerinden çalışacak şekilde yaparak, cari hesap durumlarından risk kriteri detayına, girilen siparşlerden yapılan tahsilatlara, anlık malzeme stoklarınızdan kesilen faturaların belgelerine kadar aklınıza gelebilecek tüm içeriği yine e-posta, SMS veya push notification olarak alabilirsiniz.

    

             

  • Akaryakıt Yönetimi

   Akaryakıt Yönetimi; LOGO yazılımlarıyla olan entegrasyonu sayesinde istasyona ait tüm Market ve Akaryakıt işlemlerinin tek programla müşteriye sunulduğu ve raporlanabildiği bir çözümdür. Verilerin anlık olarak sisteme yansıtılması ve yorumlanması sağlanmaktadır ve LPG pompalarında gerçekleşen tüm satışların sisteme online girilmesiyle satışlar anlık izlenebilmektedir.

  • Banka Ekstre Aktarımı

   Banka Ekstre Aktarımı; bankalardan alınan excel formatında ekstrelerin Logo’ya aktarımlarını sağlayan bir uygulamadır. Banka ekstrelerinin çok az manuel işlem ile hatasız olarak Logo’ya aktarılması sağlanmaktadır.

    

             

  • Satış Sonrası Servis

   Satış Sonrası Servis; satış sonrası teknik destek süreçlerinin etkili bir şekilde yönetilmesini sağlayan bir uygulamadır. Müşteri servis hizmet taleplerinin sağlıklı takibini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasını ve hizmet süreçlerinin iyileştirilmesini kolaylaştırır. Logo'ya tam entegre çalıştığından, siparişleri otomatik oluşturur ve bu sayede mükerrer veri girişini azaltır.

    

             

  • Cep Asistan

   Cep Asistan mobil iletişim mağazacılık sektörü için geliştirilmiş özel bir üründür. LOGO ürünleri ile anlık ve tam entegrasyonu sayesinde kullanıcılarına tam çözüm sunmaktadır. Sektörün mağazacılık ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, merkezi yönetim ile mağazaların tüm işlemlerinin LOGO altyapısında toplanmasını sağlayarak sistemin güvenli ve hızlı bir şekilde yapılandırılmasını mümkün kılar. 

   Cep Asistan mağazalardaki imei numaraları cihazların, seri numaraları hat ve kontörlerin, barkodlu aksesuar ve diğer ürünlerin satışını, iadesini, mağazalar arası transferlerini, sayım işlemleri, kasa nakit tahsilat ve ödeme işlemlerini, kredi kartı satış ve iade işlemlerini, temlikli ürün tanımlama ve temlik koşulları ile ürün satışının yapılmasını ve distribütör sanal pos tahsilat kayıtlarının izlenmesini sağlar.

    

             

  • e-Tahsilat

   Netahsilat Online Tahsilat Sistemleri, işletmelerin internet ortamında kredi kartlarından tahsilat yapabilmelerini sağlayan ve Logo ürünleri ile entegre çalışan e-tahsilat sistemleridir. Kobi ve kurumsal olmak üzere iki ayrı seri olarak üretilen Netahsilat programları farklı ölçeklerdeki işletmelerin ihtiyaçlarına göre modellenebilmekte ve ihtiyaç duyulan Logo entegrasyonu işletmenin farklı iş süreçlerine göre kurgulanabilmektedir.

    

             

  • DocPlace

   Basit kullanımı ve yüksek performansı sayesinde LOGO ürünlerine zengin döküman yönetimi özellikleri kazandıran Kets DocPlace ile işletmenizin kritik dökümanlarını en yeni çözüm ve en uygun maliyetlerle düzenleme ve depolama imkanına sahip olabilirsiniz.

    

                         

    

  • Pusula Bütçe

   Logo ürünleri ile doğrudan entegre biçimde çalışabilen Pusula Dinamik Bütçeleme Aracı, üretim-satış-tedarik zincirinin her aşamasında atacağınız adımları “gerçek doğru” larla güvenilir kılıyor. Geleceği, bugünün ve yarının değişen dinamikleri çerçevesinde planlayabilmeniz için, ihtiyaç duyduğunuz tutarlı öngörülere ve isabetli kararlara gidecek yol haritasını çizmenize yardımcı oluyor.

    

             

  • Collector

   Collector, Logo ürünleri data’sını oluşturan kart ve fişlerin; aynı network içerisinde yer alan kaynak server, database ve firmadan, hedef server, database ve firmaya manuel veya otomatik aktarımını sağlamak amacıyla geliştirilmiş özel bir üründür. Farklı firmalara veri gönderimini, grup şirketleri arasında veri aktarımlarını, tanımlı firmalar arasında çapraz fiş ve belge gönderimlerini sağlamaktadır.

   Merkezi yönetim ile manuel ve otomatik aktarım parametreleri tanımlanabilir. Birden fazla şablon tanımlanarak, farklı parametrelere göre farklı aktarım seçenekleri sağlanabilir. GO 3, Tiger 3 ve Tiger Enterprise ürünleri ile entegre çalışabilmektedir.

    

             

  • e-Ticaret

   E-Ticaret; e-ticaret alt yapısının ve web sayfasının ihtiyacı olan tüm gereksinimleri bütünleşik olarak sunan bir uygulamadır. Logo ile sağladığı entegrasyon ile Logo çözümlerini kullanan işletmelerin e-ticaret sitelerini kolayca açabilmelerini sağlarken tahsilatlarını online olarak gerçekleştirebilmelerini olanaklı kılmaktadır.

  • DEYS

   DEYS; küçük ve orta ölçekli firmaların depo yönetimi konusunda yaşadıkları güncel sorunlara çözüm olması için geliştirilmiş ve el terminalleri ile desteklenen seri ve ean barkodlar ile çalışabilen tam entegre bir depo yönetim otomasyonudur. Parametrik yapısı sayesinde farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. DEYS'in temel çalışma prensibi, el terminallerine verilen emirler ve bu emirlerin tamamlanmasına dayanmaktadır.

  • NEON

   NEON; depolardaki tüm mal hareketlerinin kontrol altında tutulmasını sağlayan bir depo otomasyonu ve tedarik zinciri çözümüdür.  Şirketlerin tedarik zincirindeki tüm mal hareketlerinin otomotize edilmesini sağlar. Şirketlerde insana bağlı hareketlerdeki hataların en aza indirgenmesine yardımcı olur. Logo ürünleri için üretilen Neon ile tüm işlem ve bilgilere anlık erişim sağlanmaktadır.

  • Prodix

   Prodix; üretim verilerini, üretim iş istasyonlarından toplayarak gerçek zamanlı üretimin izlenmesini olanaklı kılan bir uygulamadır. Bilgisayar, dokunmatik ekran ve tablet kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Üretim istasyonlarında durma sürelerinin ve sebeplerinin kolaylıkla kayıt edilebildiği Prodix, Logo'nun Tiger 3 ve Tiger Enterprise ürünleriyle tam entegre olarak çalışabilmektedir.